Apartament Pink & Blue w Mikołajkach

Apartament Pink & Blue w Mikołajkach

Apartament Pink & Blue w Mikołajkach

Jeżeli kochasz jeziora i przyrodę, a dodatkowo lubisz odpoczywać w luksusowych wnętrzach, to właśnie znalazłeś idealne miejsce. 70m od Jeziora Tałty znajduje się obiekt Pratum. Doskonale wtopiony w mazurski krajobraz dzięki porośniętym zielenią tarasom i szlachetnej architekturze budynku utrzymanej w drewnie i naturalnych kamieniach. 


Osiedle Pratum to nie tylko doskonała lokalizacja, ale również bogata infrastruktura. Na terenie obiektu znajduje się:

  • Strefa dla dzieci z bawialnią
  • Strefa fitness z kompleksowo wyposażoną siłownią
  • Strefa wellness z saunami i jacuzzi
  • Strefa wypoczynku wewnątrz obiektu oraz tarasy wypoczynkowe
  • Restauracja serwująca przysmaki krainy Wielkich Jezior
  • Pomost wyłącznie dla gości
  • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Apartament zaprojektowany przez grupę znanych Architektów, wykończony w najwyższym standardzie. Powierzchnia 39m, 11m taras z widokiem na zieleń oraz miejsce postojowe na dwa samochody pozwolą na komfortowy wypoczynek.

Przytulna sypialnia, przestronny i klimatyzowany salon z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój oraz taras zostały zaaranżowane dla maksymalnie 4 osób dorosłych. W apartamencie znajduje się wszystko co jest potrzebne dla całorocznych pobytów.

O wyjątkowy klimat w Pink&Blue Mikołajki jesienią oraz zimą zadba kominek, a wiosną i latem o pełny relaks – wygodny zestaw wypoczynkowy na tarasie. Apartament Pink&Blue oraz sam obiekt to miejsce przyjazne dzieciom. Teren jest zamknięty i monitorowany. Plac zabaw atestowany i bezpieczny. Samo wnętrza apartamentu urządziliśmy tak, aby nie było w nim niebezpiecznych dla dzieci elementów wyposażenia.

Najbliższa okolica

Wyposażenie apartamentu

Apartament Pink&Blue w Mikołajkach